skrolujte
instagram
facebook

Diář Inspirace 2023

20. listopadu, 2022 | Aktuality
Diář Inspirace 2023. Jak fungoval baťovský rok? Aneb už konec výmluv!
Tak, jako mnoho jiného, i baťovské vnímání celého kalendářního roku, rozbíjelo stereotypy. Firma plánovala aktivity, zejména ty rozvojové a vzdělávací, v souladu s ročními obdobími a s ohledem na to, kterým aktivitám je člověk během jednotlivých období přirozeně nakloněn a otevřen. Například nebylo vůbec vhodné začínat s hubnutím a fyzickým cvičením v lednu, protože v dřívějších dobách patřil měsíc leden k měsícům, ve kterých člověk bojoval s nedostatkem světla, nízkými teplotami a musel šetřit zdroji – zejména potravou. Takových principů je v rámci vnímání ročních období u Baťů několik a přesně jimi se řídi také nový diář Inspirace pro rok 2023.
Diář zároveň nabízí skvělý způsob, jak si přesně evidovat svých 8-8-8 a jak nám tento balanc ovlivňuje naši náladu. Uvnitř najdete místo na zapisování tří věcí, za které se chválíte, ale taky prostor, jak si stavit a zejména s radostí dodržovat své tři denní návyky do minuty. Kromě baťovských myšlenek na vás čekají i unikátní ilustrace, které vystihují podstatu jednotlivých měsíců.
Pokud máte odvahu růst a znáte knihu Inspirace Baťa, je pro vás diář pomocníkem, jak baťovské myšlenky uvést do praxe. Objednat jej můžete na stránkách nadacetomasebati.cz  ZDE .
zpět na výpis aktualit