skrolujte
instagram
facebook

Vytvořením Nadace Tomáše Bati a rekonstrukcí Baťovy vily se vrátil fenomén, jehož dějinotvorné působení bylo nemilosrdně přerušeno, který však touto novou formou hodlá navázat na bohatý odkaz a dále jej rozvíjet.

Posláním Nadace je nejen uchování baťovské historie a baťovských tradic jako takových, ale i podpora projektů zaměřených na zdravý rozvoj prosperující komunity, ať už v oblasti sociálního a kulturního rozvoje, vzdělání mládeže a podpory podnikatelských aktivit.

Baťova vila byla rodině navrácena po roce 1989 a v roce 1997 ji Tomáš Baťa nabídl jako prostor pro kanceláře Nadace. Vila se stává místem, kde se odehrává většina vzdělávacích, kulturních a společenských aktivit Nadace.

Vznik
Nadace

 

Otevíráme bránu Nadace Tomáše Bati, jejímž prostřednictvím se naplňuje historická tradice spojující jméno Baťa nejen s podnikáním, ale také s podporou věcí veřejných a lidem prospěšných.

 

Prostory
pro veřejnost

Výjimečné prostředí vily umožňuje Nadaci nabízet renovované prostory vybavené konferenčními a cateringovými službami zájemcům k pořádání školení, konferencí, obchodních jednání, významných schůzek či slavnostních akcí různého druhu.Baťovu vilu jsme vám schopni pronajmout nejen pro firemní, ale i pro soukromé účely.

Kulturní
aktivity

Nadace pořádá koncerty a výstavy začínajících i známých umělců. Základem kulturních a historických aktivit Nadace je spolupráce s místními institucemi a organizacemi, mezi něž patří Magistrát města Zlína, Krajský úřad Zlínského kraje, Universita Tomáše Bati, Klub Absolventů Baťovy školy práce, školy a kulturní zařízení.