skrolujte
instagram
facebook

Zveme vás na konferenci „Baťův odkaz světu“

16. ledna, 2024 | Aktuality

S radostí Vás zveme na výjimečnou akci, kterou pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Nadace Tomáše Bati, za spoluúčastí řady významných partnerů.

Jedná se o konferenci „Baťův odkaz světu: Síla lidského potenciálu a technologií“, která se uskuteční 24. – 25. 4. 2024 v prostorách Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Tato událost bude nejen odborným setkáním, ale také inspirativním a poutavým zážitkem.

Proč přijít na konferenci?
Tato výjimečná konference má dlouhou tradici a koná se jednou za pět let. Díky tomu, že se podařilo získat více než 50 výrazných osobností z firemního, akademického a veřejného života pro účast v moderovaných diskusích na plenárním zasedání, v šesti sekcích a devíti workshopech, je ojedinělou příležitostí pro setkání a vytvoření živé a kreativní platformy pro výměnu a sdílení názorů, zkušeností a dobrých praktik v aktuálním tématu lidé a technologie pro dnešní i budoucí svět. Konference nebude zaměřena pouze na vzpomínání na baťovskou éru, ale myšlení, způsoby řízení i přístup Tomáše Bati a jeho následovníků k podnikání, vzdělávání a k veřejnému životu pořád zůstává velkou inspirací.

Co se bude dít (program)?
V rámci konference jsme pro Vás připravili plenární zasedání – moderovanou diskusi. Role moderátora se ujme prof. Ján Košturiak, který bude zpovídat významné osobnosti podnikatelského a akademického světa i veřejného sektoru.

Hlubší seznámení s problematikou a zapojení se do diskuse nabídneme účastníkům v sekcích:
o Česko-slovenské fórum průmyslových inženýrů
A) Nové úkoly a požadavky na průmyslové inženýry
B) Jak nové technologie mění průmyslové inženýrství?

o Podnikatelské výzvy: s lidmi a/nebo digitálně?
A) Lidé a technologie: Synergie pro budoucnost
B) Služba zákazníkovi v digitální době

o Lidé a technologie v řízení měst a regionů
A) Rozhodování místních samospráv: data vs. emoce
B) Řízení chytrých měst a regionů: realita vs. vize

Konference je obohacena o bohatý doprovodný program – workshopy, exkurze, výstavy a společenský večer v Baťově vile.
Pozvánku na konferenci, více informací a možnost registrace na konferenci naleznete na webových stránkách: www.batuvodkazsvetu.cz.
V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na paní Ing. Lucii Tomancovou, Ph.D.: tomancova@utb.cz, č.tel. +420 734 644 571.

Těšíme se na setkání s Vámi.

zpět na výpis aktualit